Spawanie malowanie piaskowanie

Wszystko co związane z mechaniką, techniką oraz sposobami naprawy/serwisowania motocykli.

Spawanie malowanie piaskowanie

Postautor: joker » 18 sty 2018, 6:37

Wczoraj stawialem kontener w bangorze u szlachty :kuku a dokladnie na baloo ind est . Swoj biznes ma tam polak bardzo w porzadku chlopak de facto . Zajmuje sie spawaniem alu ( cos dla ciebie siwy dzwigienka zmiany biegow ) spawaniem kwasowki etc . Maluje proszkowo alufelgi . Soduje . Piaskuje . W zasadzie sie nie ogranicza . Wszelkie stopy metali . Piaskuje tez drewno . Ceny mam mocno konkurencyjne plus mozliwosc negocjacji . Podczas rozmowy warto powolac sie na mnie . Mowilem koledze ze go zaanonsuje u nas ... nr tel 07840066272 zwykle odbiera jego zona Kinga . http://shotblastingservicesni.com
Jeździj po drodze tak jakby wszyscy wokoło polowali na ciebie i chcieli cię zabić

BMW - BÓG ... MÓWI ... WYPRZEDZAJ ...
Awatar użytkownika
joker
Moderator
Moderator

Typ raidera: Ścigacz
Motocykl: BMW S1000rr TriColors
Mody: Pelen przelotowy Akrapovic , kolektory tytanowe , filtr powietrza K&N , Filtr oleju HighFlow magnetic , zadupek wlokna weglowe , crash pady gb racing ,lamane regulowane klamki Tricolors , French style yellow lights ,podgrzewane manetki Oxford ,

Re: Spawanie malowanie piaskowanie

Postautor: andre » 19 sty 2018, 16:04

Fajna informacja, kto wie kiedy sie przyda, ale warto miec namiar na kogos takiego!
70% na drodze :pijak 110% na torze :chlanie zawsze z kumplami :piwko3
Awatar użytkownika
andre
Administrator
Administrator

Typ raidera: Ścigacz
Motocykl: Honda CBR1000RR Fireblade RR6 2006
Mody: Yoshimura RS-5, K&N Air Filters Kit, Power Commander DynoJet, Acumen Gears Indicator, HealTech QuickShifter, Oxford Heated Grips, Przewody hamulcowe w oplocie, Sportowe krotkie klamki przy kierwonicy, R&G Crash Pads.

Re: Spawanie malowanie piaskowanie

Postautor: axl » 04 lut 2018, 21:20

Hej ale to nie jest tak jak z tymi oponami na ktore jest znizka jak sie powolac na Tomka tylko nie wiadomo do kogo :mrgreen:
Bez urazy Tomku
Teraz powolac sie na jokera do zony Kingi .Joker cos ty jej tam juz piaskowales :nie
znajomych mam wielu przyjaciol nielicznych,tych co naprawde mnie znaja jest jeszcze mniej
Awatar użytkownika
axl
Administrator
Administrator

Motocykl: BMW GS 1200R Triple Black

Wróć do Serwis - Technika - Mechanika